25.04.2022
İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Geçici İşçi Alımında Noter Kurasına Katılacaklar Hakkında Duyuru

Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerine 120 adet Diğer Orman İşçisi, 9 adet Diğer Fidanlık İşçileri ve Bahçıvanlar, 10 adet Aşçı, 32 adet İtfaiyeci, 4 adet İşletme Elektronik Bakımcısı olmak üzere toplamda 175 adet Geçici İşçi alımı yapılacaktır.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 28/04/2022 Perşembe günü saat 09:00'da Fatih Ormanı Kampüsü Büyükdere Cad. Maslak/Sarıyer/İSTANBUL adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir.

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar" talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır. Adaylar sosyal mesafe kurallarına riayet ederek noter huzurunda yapılacak kura çekimini izleyebileceklerdir. 

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 30/04/2022 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz www.istanbulobm.gov.tr web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

Not: İşkur müracaatlarında katılım sayısı kontenjan sayısının 4 katını geçmeyen İşletme Müdürlükleri kura çekimine tabi tutulmayacaktır.


Ekler
Yazdır