10.06.2022
İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınav Sonucu

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilen Diğer Orman İşçisi, İtfaiyeci,  Diğer Fidanlık İşçileri ve Bahçıvanlar,  Aşçı ve Elektronik İşletme Bakımcısı işçi alımının sözlü ve uygulamalı sınav aşaması 20/05/2022 tarihi itibariyle bitirilmiş olup adayların sınavda elde ettikleri başarı puanına göre belirlenen asil/yedek sıralamasının olduğu cetvel ilanımız ekinde yer almaktadır.

13/05/2022-20/05/2022 tarihleri arasında yapılan Sözlü ve Uygulamalı Sınav sonucunda başarılı olup “ASİL" olarak sıralamada yer alan adaylardan;

    24.06.2022 tarihi mesai bitimine kadar (mesai saatleri içerisinde) ; Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz, KBB, Nöroloji ve Psikiyatri"  alanlarından “Sağlam" onayı alınmış Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından alınacak Sağlık Raporunu elden Fatih Ormanı Kampüsü Büyükdere Cad. Maslak/Sarıyer/İSTANBUL adresinde bulunan İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. Zamanında sağlık raporunu teslim etmeyen asil aday hakkını kaybedecek olup, yerine başarı sıralamasına göre yedek adaylar davet edilecektir.

 

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.


Ekler
Yazdır