Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
27.01.2021
Orman Genel Müdürlüğü 2021 Yılı Staj Başvuruları İlanı

Bakanlığımızca, Bakanlığımız merkez teşkilatı ile bağlı ve ilgili kuruluşlarda yapılacak stajlar için başvuruların e-devlet üzerinden alınmasına karar verilmesi üzerine Genel Müdürlüğümüzde staj yapmak isteyen öğrencilerin 2020 yılı staj başvuruları e-devlet üzerinden alınmıştı.
LİSE ÖĞRENCİLERİNİN STAJ BAŞVURULARI
Lise öğrencilerinin Genel Müdürlüğümüze 2021 yılı için yapacakları staj başvuruları da e-devlet üzerinden alınacaktır. Başvuru tarihleri için www.ogm.gov.tr web adresinde yer alan duyurular bölümünü takip ediniz. Başvuru tarihleri dışında yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN STAJ BAŞVURULARI
27/10/2020 tarihli 31287 sayılı (mükerrer) Resmî Gazete’de Cumhurbaşkanı Kararı olarak yayımlanarak yürürlüğe giren “2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı”nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.
Üniversite öğrencileri staj başvuruları hakkında ilanları https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden takip ederek başvurularını Kariyer Kapısı Sistemi üzerinden gerçekleştireceklerdir.  Başvuru tarihleri ayrıca https://www.ogm.gov.tr/ adresi duyurular kısmında da ilan edilecektir.
 
İlan olunur.

Yazdır