21.10.2020
Bölge Müdürlüğümüzde Daimi İşçi Alımı Noter Kurası Çekildi

Orman Genel Müdürlüğümüzce İŞ-KUR’a yapılan müracaat sonucunda; Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından Bölge Müdürlüğümüze bağlı İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ İşletme Müdürlüklerimizde Operatör kadrosunda Daimi İşçi olarak çalıştırılmak üzere; 2 Adet Dozer Operatörü, 7 adet Greyder Operatörü ve 1 adet Ekskavatör Operatörü olarak toplam 10 adet daimi işçi kurası yapıldı.
21 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 10:00 da Bölge Müdürlüğümüz sosyal tesislerinde gerçekleşen ve İstanbul 20. Noteri tarafından düzenlenen kura çekimine Personel Şube Müdürümüz S.Melek Kabaş, İstanbul İşletme Müdürü Veli Altuntaş, İstanbul İşletme Şefi Mustafa Dal, İstanbul İşletme Müdürlüğü personeli ile müracaatta bulunan işçi adayları katıldı.
Kura çekilişi açılışında konuşma yapan İstanbul Orman İşletme Müdürümüz Veli Altuntaş:”Bölge Müdürlüğümüz İstanbul, Tekirdağ ve Kırklareli İllerindeki Orman İşletme Müdürlüklerinde görev yapacak daimi işçi alımı kurası için burada bulunuyoruz, ilanen duyurduğumuz daimi işçi sayısının 4 katı kadar asıl ve 4 katı kadar yedek adayların isimlerini noter kurası ile belirleyeceğiz, adaylar 26 Ekim 2020- 01 Kasım 2020 tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüzce kendilerinden istenilen belgeleri teslim edecekler ve böylece uygulamalı sınava girmeye hak kazanacaklardır, hem orman teşkilatımız hem de sizler ve aileleriniz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Noter kura sonuçları Bölge Müdürlüğümüz http://istanbulobm.gov.tr web sayfasında 21.10.2020-25.10.2020 tarihleri arasında ilan edilecektir
 
 

Yazdır