28.06.2021
Genel Müdürümüz Bekir Karacabey Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
 

Genel Müdürümüz Bekir Karacabey Bölge Müdürümüz Yusuf Şahin’i makamında ziyaret ederek, başta orman yangınlarıyla mücadele çalışmaları olmak üzere ormancılık faaliyetlerimiz ile ilgili bilgi aldı.  

 

Genel Müdürümüz, Bahçeköy Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaretinin ardından Atatürk Arberetumunu gezdi ve çalışmaları yerinde inceledi.

Genel Müdürümüz başkanlığında Bölge Müdürlüğümüz sosyal tesislerinde düzenlenen durum değerlendirme toplantısına Bölge Müdürümüz Yusuf Şahin, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ile İstanbul İşletme Müdürü ve Bahçeköy İşletme Müdürü katıldı.

Toplantıda Bölge Müdürümüz Yusuf Şahin Bölge Müdürlüğümüz faaliyetleri ile ilgili geniş kapsamlı sunum yaptı.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Bekir Karacabey, orman-halk ilişkilerinde vatandaşımızın mağdur edilmemesi, iş ve işlemlerin yönetmeliklerimize uygun olarak kusursuz ve zamanında tamamlanmasının önemine vurgu yaparak, “yapacağınız bir hata veya bir vatandaşımızın mağduriyeti 40 bin çalışanı olan tüm teşkilata mal edilir, bunu unutmayın. Dürüstlük ve işini takip etmek ormancılık çalışmalarının en önemli iki unsurudur,  fedakârca yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.Yazdır