Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.05.2020
Karantina Süreci Tamamlanan Vatandaşlara Fidan Sürprizi

Bölge Müdürlüğümüz İstanbul Orman İşletme Müdürlüğü tarafından “Yeni Tip Korona Virüs (Covid-19)” tedbirleri kapsamında Esenler KYK Fatih Sultan Mehmet Öğrenci Yurdunda 14 günlik karantina süresini tamamlayan vatandaşlara fidan dağıtıldı.
İstanbul Orman İşletme Müdürümüz Veli Altuntaş, Fatih Sultan Mehmet Öğrenci Yurdu Müdürü Ataman Yılmaz ile birlikte karantinadan ayrılan vatandaşlara fidan takdim etti.
14 günlük gözetim süreci tamamlanan vatandaşlar öncelikle "Karantinaya alındığımız ilk günden bugüne en ince ayrıntısıyla bizlere her türlü desteği veren devletimize, 5 yıldızlı otel konforu yaşatan Fatih Sultan Mehmet Öğrenci Yurdu yönetimine ve çalışanlarına çok müteşekkiriz; ayrıca buradan ayrıldığımız gün Orman Genel Müdürlüğünün bizlere fidan hediye etmesi bizleri çok mutlu etti, karantina sonrasında bu fidanları toprakla buluşturacağız, bizlere moral olan bu değerli hediyeler için Orman Genel Müdürlüğüne de  ayrıca  çok teşekkür ederiz” dediler.
İstanbul Orman İşletme Müdürümüz Veli Altuntaş;” Karantina sürecini tamamlayan vatandaşlarımıza moral olması açısından fidan hediye ettik,  kendilerinden olumlu tepkiler almamız bizleri son derece sevindirdi” dedi.
Bölge Müdürlüğümüz karantina süresini tamamlayarak taburcu olan vatandaşlara düzenli olarak fidan dağıtımı yapacak.
 

Yazdır