Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
11.05.2020
Sancaktepe Salgın Ve Acil Durum Hastanesine Nefes Oluyoruz

Bölge Müdürlüğümüz, Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Sancaktepe’de “Sağlık  Çalışanı Anneleri” adına hatıra ormanı kuruldu.
Hatıra Ormanı fidan dikim törenine Bölge Müdür Yardımcımız Erdal Şahan, Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Hastanesi Başhekimi Nurettin Yiğit, Sancaktepe Belediye Başkanı Av Şeyma Döğücü, Kanlıca Orman İşletme Müdürümüz Erdinç Kurt ile sağlık çalışanı anneleri temsilcileri katıldı.
Hatıra ormanı fidan dikim esnasında bir konuşma yapan Bölge Müdür Yardımcımız Erdal Şahan;” Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele etmek için kendi önceliklerini hiçe sayıp, çocuklarından uzakta kalan sağlık çalışanı annelerin, çocuklarına duydukları özlem ve fedakârca çalışmalarına ithafen bu gün burada bir hatıra ormanı tesis ediyoruz,  ‘Anneler Günü’ne özel olarak hastane bahçesine diktiğimiz fidanlar büyüdükçe hastalarımıza ve çalışanlar için yarınlara nefes olacaktır, bu vesileyle koronavirüsle mücadelede üstün başarı sağlayan sağlık çalışanı annelerimizin ve tüm annelerin anneler gününü kutluyorum” dedi.
Sancaktepe Prof. Dr. İlhan Varank Salgın ve Acil Durum Hastanesi bahçesindeki  “Sağlık  Çalışanı Anneleri”  hatıra ormanına sağlık çalışanlarının da katılımı ile 360 adet fidan dikildi.  
 

Yazdır