Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.09.2020
Bölge Müdürlüğümüzde Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınavı Yapıldı
İstanbul Orman Bölge Müdürlüğümüzce, İşletme Müdürlüklerimiz bünyesinde, orman yangınlarıyla mücadelede ve diğer ormancılık faaliyetlerinde daimi işçi olarak çalıştırılmak üzere 25 Ağustos 2020 Salı günü saat 10:00 İstanbul 20. Noteri tarafından gerçekleştirilen kura çekim sonucunda belirlenen asil ve yedek işçi adaylarının “Sözlü ve Uygulamalı Sınavı” Bölge Müdürlüğümüzde yapıldı.
Orman Genel Müdürlüğümüz, Personel Dairesi Başkan Yardımcısı Emine Akgün’ün de hazır bulunduğu  sınavda adaylar,, Bölge Yardımcımız Erdal Şahan, Makine İkmal Şube Müdürümüz Hüseyin Doğan, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürümüz İkram Çelik, Personel Şube Müdürü S. Melek Kabaş, İstanbul Orman İşletme Müdürümüz Veli Altuntaş ile Makine Teknikerimiz Refik Kaşıkçı’dan oluşan komisyon tarafından değerlendirildi.
İstanbul Orman Bölge Müdürlüğümüze bağlı İşletme Müdürlükleri bünyesinde İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne illerinde istihdam edilmek üzere İstanbul İli için 1 dozer operatörü, 4 greyder operatörü, 3 ekskavatör operatörü, 3 iş makinesi operatörü, toplam 11 kişi, Tekirdağ ili için 1 dozer operatörü, 1 greyder operatörü, 1 iş makinesi operatörü, toplam 3 kişi,  Kırklareli ili için 4 greyder operatörü, 2 iş makinesi operatörü,  toplam 6 kişi, Edirne ili için 1 greyder operatörü, 2 iş makinesi operatörü, 1 traktör operatörü toplam 4 kişi olmak  üzere istihdam edilecek daimi işçilerimizin alımı için yapılan sözlü ve uygulamalı sınav sona erdi.
 

Yazdır