Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.12.2018
Elektronik ve Elektronik Eksiltme İhalesi Eğitimi Yapıldı

Orman Genel Müdürlüğü tarafından 27 Bölge Müdürlüğü ile eş zamanlı olarak yapılan Elektronik ve Elektronik Eksiltme İhalesi konulu video konferans Bölge Müdürlüğümüz sosyal tesislerinde yapıldı.

Sosyal tesislerde düzenlenen video konferansa Bölge Müdür Yardımcımız Şaban Bekiryazıcı, Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü ve İhale Birimi Sorumlusu İkram Çelik, İşletme ve Fidanlık Müdürlükleri ile Marmara Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İhale Birimi çalışanları katılmıştır.
Video konferans sonunda Bölge Müdür Yardımcımız Şaban Bekiryazıcı Koordinatörlüğünde devam eden Eğitimde Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü ve İhale Birimi Sorumlusu İkram ÇELİK tarafından Elektronik İhale, Elektronik Eksiltme İhalesi hakkında detaylı bilgi verilerek 2018 yılı değerlendirilmesi yapılmış ve 2019 yılında yapılacak ihalelerin Elektronik ortamda yapılması planlanmıştır.
Orman Yangınlarıyla Mücadele Şube Müdürü ve İhale Birimi Sorumlusu İkram Çelik’in Hazırlamış olduğu Elektronik ve Elektronik Eksiltme İhalesi konulu sunumlarının ardından karşılıklı görüş alışverişiyle sone erdi.
 
 

Yazdır