Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
14.01.2019
Bölge Müdürlüğümüzde Durum Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
 

Bölge Müdürlüğümüz 2019 yılı  “ Genel Değerlendirme Toplantısı” sosyal tesislerde yapıldı.

Bölge Müdürümüz Recep Ateş başkanlığında yapılan toplantıya, Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz, İşletme ve Fidanlık Müdürlerimiz katıldı.
Açılış konuşmasında katılımcılara hitap eden Bölge Müdürümüz “2018 yılında verilen programların gerçekleştirilmesinde emeği geçen İşletme Müdürlerimiz ve personeline teşekkür ediyorum, ayrıca Şube Müdürlerimizinde programın uygulanmasına yönelik olarak göstermiş oldukları hassasiyetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Bölge Müdürümüz yeni görevine başlayan İşletme Pazarlama Şube Müdürü ile Edirne, Demirköy ve Kırklareli İşletme Müdürlerimize ayrı ayrı hayırlı olsun diyerek başarılar diledi.
Bölge Müdürümüz:” 2018 yılı üretim ve diğer ormancılık çalışmalarımızın hizmet ve yatırım programları hedeflerine ulaştık, son derece verimli bir yılı geride bıraktık, 2019 yılı programlarınızın da gerçekleşmesinde üstün gayretlerinizi bekliyor hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum, Bölge Müdür Yardımcılarımızdan işçilerimize kadar her kademede çalışan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Şube Müdürlerimizin sunum yaptığı ve 2018 yılı faaliyetleri ile 2019 programlarının ele alındığı toplantıda,  İşletme ve Fidanlık Müdürlerimizin sorunları ve talepleri değerlendirildi.
 
 
 
 

Yazdır