Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.02.2019
Bölge Müdürümüz Demirköy Orman İşletme Müdürlüğünde

Kırklareli Lüleburgaz Orman Fidanlık Müdür Yardımcısı iken 17 Aralık 2018 tarihinde Demirköy Orman İşletme Müdürlüğü görevine atanan Nihat Yıldız’ı Bölge Müdürümüz Recep Ateş makamında ziyaret etti.
Orman Bölge Müdürümüz Recep Ateş, Bölge Müdür Yardımcısı V. Galip Uzun, İşletme Pazarlama Şube Müdürü Nüfer Yavuz, Silvikültür Şube Müdürü Selahattin Eruş ile birlikte Nihat Yıldız’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Bölge Müdürümüz Recep Ateş ziyaret esnasında yaptığı konuşmasında Demirköy orman varlığı açısından hem ülkemiz hem de bölgemiz açısından son derece önemli bölgelerden biri olduğunu ifade ederek göreve yeni başlayan İşletme Müdürümüze ormancılık ve üretim anlamında çok önemli bir konuma sahip bu bölgenin silvikültür, ağaçlandırma, üretim ve ormanlarımızın bakımı konusunda çalışmaların hız kesmeden devam etmesi konusunda bilgilendirerek çıtayı daha yükseklere taşımak için çalışmamız gerektiğini ifade etti. Bölge Müdürümüz Demirköy Orman İşletme Müdürümüz Nihat Yıldız’a yeni görevinde başarılar diledi.
Bölge Müdürlüğümüz olarak Demirköy Orman İşletme Müdürümüz Nihat Yıldız’a yeni görevinde üstün başarılar diliyoruz.

Yazdır