Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
24.05.2019
İstanbul’da OGM 180. Yıl Resim-Slogan Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Orman Genel Müdürlüğünün 180. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında, Bölge Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen resim yarışmasına İstanbul - Sarıyer İlçesi Ortaokul ve İlkokullarından katılarak dereceye giren öğrencilerin ödülleri, Bölge Müdürlüğümüz sosyal tesislerinde düzenlenen törenle takdim edildi.

Ödül törenine,  Bölge Müdürümüz Recep Ateş, Bölge Müdür Yardımcımız Şaban Bekiryazıcı, Şube Müdürlerimiz, okulların yöneticileri, yarışmada dereceye giren öğrenciler ve danışman öğretmenleri ile öğrencilerin velileri katıldı.
Bölge Müdürümüz, ödül töreninde yaptığı konuşmada, Orman Genel Müdürlüğümüzün kuruluşunun 180. yılında tüm ülke çapında düzenlenen etkinlikler, yarışmalar ile geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize orman sevgisi ve doğa bilincini aşılamak olduğunu belirterek; “resim yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize, onlara rehberlik eden öğretmenlerine ve öğrencilerimizin kıymetli velilerine katkılarından teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum” dedi.
Sarıyer İlçesi Ortaokulları ve İlkokullarından yarışmada dereceye giren öğrencilerin hediyeleri Bölge Müdürümüz Recep Ateş, Bölge Müdür Yardımcımız Şaban Bekiryazıcı, Ağaçlandırma Şube Müdürü Talip Kavlak, Bahçeköy İşletme Müdürü Fatih Altunordu tarafından verildi.
İstanbul İlinde ilkokul ve ortaokullar arası resim yarışmasında jüri tarafından ödüle layık görülen öğrencilerimiz:
-Ortaokullar arası yarışmada;
1-Öykü Başak
İstanbul Ticaret Odası Yeniköy Mehmetçik Ortaokulu 7/C
2-Atra İlke Çakır
Mehmet İpgin Ortaokulu- 7/A
3-Emine Yavuz
Mehmet İpgin Ortaokulu-8/A
-İlkokular arası yarışmada;
1-Aybüke Efe
Süleyman Çelebi İlkokulu-4/A
2-Eylül Güler
MEV Dumlupınar İlkokulu-3/B
3-Sema Sencan
 

Yazdır